Akcja ,,Śpiwór dla Bezdomnego” zakończona! – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Akcja ,,Śpiwór dla Bezdomnego” zakończona!

Na dworze coraz chłodniej… Zima tuż tuż, na dworze coraz chłodniej, a pierwsze minusowe temperatury zbierają już „krwawe żniwo” wśród osób bezdomnych i opuszczonych.

W związku z tym Fundacja Pro Publico ogłosiła zbiórkę koców i śpiworów dla osób bezdomnych. Do akcji postanowiła przyłączyć się także nasza szkolna społeczność i wspomóc fundację w tak szczytnym działaniu. W inicjatywę tę zaangażowali się również uczniowie Szkoły Podstawowej w Bojanowie, za co im serdecznie dziękujemy.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i udało się zebrać 28 sztuk koców, które zostały zawiezione do Ośrodka dla Osób Bezdomnych w Poznaniu – Michałowicach. Nasza wizyta wzbudziła radość i zdziwienie, że z tak daleka otrzymali pomoc.

Na zakończenie pani kierownik ośrodka złożyła podziękowanie wszystkim osobom wielkiego serca życząc wszelkiej dobroci w Nowym Roku.

Ilona Pazoła-Szymańska