Finał konkursu nt. bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie indywidualnym – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Finał konkursu nt. bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie indywidualnym

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie odbył się finał konkursu pod hasłem bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie indywidualnym. Była to już XXII edycja tej imprezy organizowanej przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Państwową Inspekcję Pracy. Naszą szkołę reprezentowali trzej maturzyści z klasy IV TM: Krzysztof Adamczyk, Mikołaj Krzyżoszczak i Michał Śledzianowski, którzy do rozgrywki finałowej przystąpili wraz z rodzicami.

Rywalizacja konkursowa była bardzo zacięta i składała się z czterech etapów. Po podsumowaniu całości zmagań najlepszą lokatę wśród finalistów z naszej szkoły zajęli Mikołaj Krzyżoszczak wraz z ojcem Panem Maciejem Krzyżoszczakiem. Ulegli oni jedynie reprezentantom ZSRB w Lesznie i uplasowali się ostatecznie na zaszczytnym drugim miejscu. Wszyscy finaliści otrzymali cenne nagrody oraz upominki związane z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie indywidualnym.

Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły oraz ich rodzicom!