Gala maturzystów 2018r. – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Gala maturzystów 2018r.

26 kwietnia 2018 roku odbyła się w bojanowskim kinie Gala Maturzystów. Na tę uroczystość zostali zaproszeni nie tylko nauczyciele uczniów klas 4 technikum informatycznego i technikum mechanizacji rolnictwa, ale także rodziny i przyjaciele abiturientów. Swoją obecnością zaszczycili nas także: z ramienia władz Powiatu-Pan Ireneusz Młynek-przewodniczący Rady Powiatu, Pan Krzysztof Kurpisz-Zastępca Burmistrza Bojanowa ,Pani Teresa Polz-Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bojanowie oraz Pan Dariusz Sikora-zastępca przewodniczącego TKB oraz wieloletniego dyrektora naszej placówki.
Podczas Gali zostali wyróżnienie najlepsi uczniowie. W tym roku tytuł Primus inter pares otrzymała Paulina Wróblewska, natomiast najlepszą frekwencję (100% obecności) osiągnął Maciej Strugała.
W czasie uroczystości nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wyróżnili się w konkursach: przedmiotowych, sportowych, a także Ci, którzy sporo własnego czasu poświęcili pracy na rzecz szkoły i środowiska.
Gala Maturzystów to również czas podziękowań. Pani Dyrektor uczyniła to względem wieloletniej przewodniczącej Rady Rodziców – pani Jolanty Dzikowskiej, a także pani Małgorzaty Polc, która przez wiele lat była księgową naszej szkoły, a od stycznia pracuje w CUW-ie. Natomiast uczniowie podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom, za trud włożony w ich ukształtowanie. Miłym akcentem było podziękowanie ze strony wychowawczyni rodzicom, którzy zaangażowali się w pracę na rzecz szkoły i klasy.
Dużą niespodziankę sprawili obecnym sami Maturzyści, przygotowując filmy z ich życia w naszej szkle.
Uroczystość zakończyła część artystyczna, przygotowana przez uczniów klasy 1 technikum informatycznego i weterynaryjnego pod czujnym okiem wychowawczyni – pani Ilony Pazoły-Szymańskiej.
W tym roku dyplom ukończenia szkoły otrzymało 23 abiturientów. Wszystkim życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych i potwierdzających kwalifikacje zawodowe.