Góreccy gimnazjaliści w Bojanowie – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Góreccy gimnazjaliści w Bojanowie

Podczas Dnia Kariery – 15.03.2017r. – gościliśmy bojanowskich gimnazjalistów, na Drzwiach Otwartych – 25.03.2017r. – bawiliśmy przyszłych absolwentów gimnazjów z powiatu rawickiego, a dziś – 15.05.2017r. – na nasze zaproszenie przyjechali góreccy gimnazjaliści.

Na uczniów czekały ciekawe zajęcia przedmiotowe z zakresu języka polskiego, informatyki i produkcji zwierzęcej. Zaprezentowane zostały kierunki kształcenia aktualne w roku szkolnym 2017/2018 oraz oferta praktyk zawodowych w stadninie koni Ivno. Na gości czekała również niespodzianka w postaci przejażdżki konnej.

Spotkanie nie byłoby możliwe bez uprzejmości Starostwa Powiatowego w Rawiczu, które zorganizowało gimnazjalistom transport, a także przychylności ze strony dyrekcji Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Górze.

Dziękujemy za pomoc w organizacji spotkania, a przybyłym gimnazjalistom za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Agata Kubiak