I Wiosenny Turniej gry w Rummikuba – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

I Wiosenny Turniej gry w Rummikuba

Pierwszy dzień wiosny postanowiliśmy spędzić dość nietypowo…… wspólnie graliśmy w gry planszowe. Tego dnia nie były nam w głowie wagary! Byliśmy w szkole i świetnie się wspólnie bawiliśmy! W sali konferencyjnej rozegrany został I Wiosenny Turniej gry w Rummikuba o Puchar Dyrektora Szkoły, w którym uczestniczyli najlepsi przedstawiciele poszczególnych klas.

Pierwsze miejsce i Puchar Dyrektora zdobył Mikołaj Kasprzyk (klasa I AB), drugie Edyta Walkowiak (klasa I BB), a trzecie Eryk Polaszek (klasa I AB) GRATULUJEMY !!! Jednocześnie w tym samym czasie, w drugim pomieszczeniu miały miejsce rozgrywki w gry planszowe, które były dotychczas nieznane naszym uczniom. Prezentacji tych gier dokonały zaproszone trzy miłe panie ze Stowarzyszenia ,,Zgrani” działającego przy Bibliotece Publicznej w Bojanowie. Panie zainteresowały uczniów nowymi grami, co skutkowało, że z zapałem rywalizowali i co najważniejsze, przebywali z sobą wspólnie rozmawiając. Zamysłem naszym było ukazanie młodym ludziom pochłoniętym treściami internetowymi, aby doświadczyli radości, jaką niesie wspólne bycie razem bez hejtu i nienawiści