Kolejny sukces w zawodach sportowych – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Kolejny sukces w zawodach sportowych

W minioną środę uczniowie naszej szkoły po raz kolejny w tym roku szkolnym uczestniczyli w zawodach sportowych. Tym razem do rywalizacji przystąpili siatkarze, aby powalczyć o tytuł Mistrza Powiatu. Do rywalizacji w rawickim Liceum stanęły drużyny z wszystkich pięciu uprawnionych szkół średnich.

Nasz zespół pewnie pokonał 2:0 w setach ZS w Miejskiej Górce oraz I LO Rawicz. Tym samym wynikiem zakończyły się mecze, w których musieliśmy uznać wyższość rywali: ZS w Jutrosinie oraz ZSZ w Rawiczu. Ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce, co dało nam awans do kolejnego etapu rozgrywek, który odbędzie się 31.01.2018 w Jutrosinie. Z rozgrywkami pożegnali się siatkarze ZS w Miejskiej Górce.
Nasi reprezentanci: Patryk Jankowski, Szymon Kryś, Marek Malcherek, Andrzej Juskowiak, Przemysław Michalewicz, Patryk Graczyk, Michał Poprawa, Damian Binkowski, Paweł Wyborski.
Opiekun: Damian Bartkowiak