Mistrzostwa Powiatu Rawickiego – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Mistrzostwa Powiatu Rawickiego

Tuż przed świętami nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Powiatu Rawickiego w Piłce Nożnej, które odbyły się w Miejskiej Górce. Pogoda nie rozpieszczała naszych reprezentantów, ale Ci stanęli na wysokości zadania i nie oszczędzali sił w każdym meczu. Z wynikami było nieco gorzej, jednak w porównaniu do innych szkół, nasi uczniowie na co dzień nie reprezentują barw klubów piłkarskich, co w kontekście wyrównanych
spotkań bardzo dobrze o nich świadczy. Ostatecznie zajęliśmy V miejsce, a Powiat Rawicki w Mistrzostwach Rejonowych będzie reprezentowała drużyna z ZS w Miejskiej Górce.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Mikołaj Offert, Paweł Jankowiak, Kacper Klupsz, Michał Poprawa, Patryk Graczyk, Marek Malcherek, Maciej Strugała, Szymon Kryś, Patryk Jankowski oraz Szymon Zaborowski.
Opiekun: Damian Bartkowiak