MISTRZOSTWA SZKOŁY ORAZ POWIATU W TENISIE STOŁOWYM – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

MISTRZOSTWA SZKOŁY ORAZ POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Miniony tydzień w naszej szkole obfitował w zmagania w stołowej odmianie tenisa. We wtorek rozpoczęło się od kontynuacji zeszłorocznej imprezy Mistrzostw Szkoły z okazji 101 rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 33 uczestników co jest niewątpliwym rekordem! Bardzo cieszy też fakt, że tym razem rywalizowała też żeńska część naszej społeczności.

Rozgrywki odbywały się w formie rywalizacji singlowej.  System pucharowy wyłonił Mistrzów Szkoły w dwóch kategoriach, które prezentujemy poniżej:

Kobiety:

  1. Daria Denes kl. II TWR
  2. Karolina Lisiak kl. I BB
  3. Natalia Toporowicz kl. II AB

Mężczyźni:

  1. Piotr Kisielewicz kl. II BB
  2. Kewin Stachowiak kl. I TiR
  3. Jakub Żabiński kl. I BB

Oficjalna dekoracja zwycięzców nastąpi podczas obchodów święta patrona naszej szkoły.

Nasi medaliści w miniony piątek reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Powiatu. Walczyliśmy do ostatniego punktu i ostatecznie zajeliśmy IV oraz V miejsce. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Mistrzostw Szkoły za udział oraz medalistom za reprezentowanie na zawodach powiatowych.