Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym z okazji 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym z okazji 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego

W grudniu oraz na początku stycznia nasi uczniowie rywalizowali w wewnętrznych rozgrywkach w tenisie stołowym. Była to impreza towarzysząca obchodom Dnia Patrona szkoły.

Zawody odbywały się 2 – etapowo. W grudniu uczniowie walczyli o prawo startu w rozgrywkach klasowych. Najlepsi mieli prawo startu w Finale, który odbył się 7.01 w poniedziałek.

Po zaciętej rywalizacji ostatecznie zawody wygrał Marcin Olejniczak z klasy III ZB tuż za nim uplasował się Mikołaj Offert również z III ZB obaj reprezentujący wcześniej szkołę na Mistrzostwach Powiatu. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Kisielewicz z I BB.

Oficjalna dekoracja pierwszej trójki zawodników odbyła się na uroczystości z okazji Dnia Patrona w miniony piątek a wręczenia pucharu i medali dokonała Pani dyrektor Aneta Przybylska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy zwycięzcom.