Na miejsca, gotów.. start! – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Na miejsca, gotów.. start!

W środę rozpoczęliśmy zmagania w rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2018/2019.  Pierwsze zawody to jak zawsze sztafetowe biegi przełajowe. Dziesięciu naszych uczniów przebiegło na stadionie „Żużlowym” w Rawiczu łącznie 12 km (10 x 1200 m). Poszczególne wyniki naszych reprezentantów były zróżnicowane, co pozwoliło na zajęcie III miejsca w Powiecie Rawickim. Cieszy dobra postawa uczniów klas pierwszych, którzy zebrali dużo doświadczenia, co z pewnością wpłynie na ich dalsze postępy.

Dziękuję za reprezentowanie naszej szkoły niżej wymienionym uczniom: Pawłowi Wyborskiemu, Erykowi Wojterze, Damianowi Binkowskiemu, Pawłowi Jankowiakowi, Miłoszowi Szymkowiakowi, Sebastianowi Mrozowi, Grzegorzowi Bergerowi, Patrykowi Migdalczykowi, Jakubowi Beli, Sebastianowi Hądzlikowi.

Kolejne szanse na zaprezentowanie swoich możliwości już we wtorek podczas drużynowych biegów przełajowych. Życzymy powodzenia!

Opiekun: Damian Bartkowiak