Nietypowe Mikołajki 2017 – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Nietypowe Mikołajki 2017

Dzięki uprzejmości dyrekcji Szkoły Podstawowej w Bojanowie uczniowie trzeciej klasy oddziałów gimnazjalnych mogli uczestniczyć w edukacyjno – rozrywkowych MIKOŁAJKACH w Zespole Szkół Przyrodniczo – Technicznych CKU. Każda z pięciu klas wraz z opiekunami odbyła podróż w głąb Układu Słonecznego podczas wystawy zorganizowanej przez nauczycieli fizyki oraz uczniów klas pierwszych szkoły ponadgimnazjalnej, której podsumowaniem było rozwiązanie krzyżówki tematycznej.

Z każdego oddziału zostali wyróżnieni znawcy ośmiu planet. Oprócz wystawy na gimnazjalistów czekała także fotobudka z Mikołajem i Śnieżynkami oraz słodkim poczęstunkiem. Gościom również zostały przedstawione możliwe opcje kolejnego szczebla edukacyjnego w ramach doradztwa zawodowego, a na koniec uczniowie mieli możliwość zakodowania swoich danych osobowych za pomocą kodu kreskowego.

Serdecznie dziękujemy gimnazjalistom za przybycie, mamy nadzieję, że miło spędzili czas i wrócą do nas we wrześniu już jako nasi uczniowie.