NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI-NOWE DZIAŁANIA – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI-NOWE DZIAŁANIA

Po wyborach, które odbyły się w piątym tygodniu nauki roku szkolnego 2019/2020 skład nowego Samorządu Uczniowskiego ZSPT w Bojanowie jest już znany:

                                                      PRZEWODNICZĄCA: Daria Denes

                                                      ZASTĘPCA : Martyna Andrzejewska

                                                      SKARBNIK: Krzysztof Stanisławski.

Oficjalna zmiana nastąpi podczas obchodów Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej w dniu 14 października 2019 r. We współpracy z panią wicedyrektor Agatą Kubiak zostały zebrane karty do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego gminy Bojanowo. Po raz pierwszy w tym roku mogli głosować wszyscy, czyli każdy z naszych uczniów. Zebrane karty zostały przekazane do urzędu. Wspieramy inicjatywy lokalne!