PODZIĘKOWALI ZA NAUKĘ I WYCHOWANIE – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

PODZIĘKOWALI ZA NAUKĘ I WYCHOWANIE

15 października 2018 roku w ramach lekcji odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły za ich zaangażowanie i ogromne serce włożone w nauczanie oraz wychowanie. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością pan Krzysztof Kurpisz – zastępca Burmistrza Bojanowa, pan Czesław Kryszkiewicz – prezes Towarzystwa Koleżeńskiego Bojanowiaków, pan Piotr Głuszek – dyrektor Powiatowego Centrum Usług Wspólnych, pan Marcin Marciniak – zastępca Głównego Hodowcy Stadniny Koni Iwno oddział Golejewko, pani Magdalena Ogińska – lekarz weterynarii, przedstawicielka Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz pani Barbara Kasprzyk – zastępca przewodniczącej Rady Rodziców. Zaproszeni goście z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzyli nauczycielom i pracownikom szkoły sukcesów zawodowych, satysfakcji z wykonywanej pracy i wytrwałości w kształtowaniu młodych pokoleń, a symboliczną wiązankę kwiatów złożyli na ręce wicedyrektor Agaty Kubiak.
Część artystyczną pod opieką pani Lucyny Kotlarczyk – Zioło przygotowali uczniowie klasy II szkoły branżowej, którzy w przedstawieniu kabaretowo – wokalnym ukazali życie szkoły w krzywym zwierciadle z punktu widzenia ucznia.