Podziękowali za trud wychowania i nauczania – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Podziękowali za trud wychowania i nauczania

16 października podczas uroczystego apelu uczniowie podziękowali swoim nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom szkoły za ich zaangażowanie i ogromne serce w wychowanie i nauczanie. Szczególne życzenia zostały skierowane do nauczycieli ze strony Rodziców, w imieniu których przewodnicząca Rady Rodziców, pani Jolanta Dzikowska złożyła serdeczne życzenia oraz symboliczną wiązankę kwiatów na ręce pani wicedyrektor Agaty Kubiak.

W części kabaretowo – wokalnej, po raz pierwszy zadebiutowali uczniowie klasy I technikum weterynaryjno–informatycznego, którzy nie bez ogromnej tremy umilili wszystkim czas. Zaprezentowali kabaret z radą pedagogiczną w tle, posypały się kawały, był też filmik prezentujący naszych nauczycieli, a całości dopełnił występ Michaliny Rajnert oraz Kingi Jakubowskiej. Część artystyczną zakończyła piosenka „Hallelujah” wykonana przez Michalinę. Uczniowie złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i podziękowali symbolicznym kwiatkiem.

Na zakończenie przewodniczący Towarzystwa Koleżeńskiego Bojanowiaków, pan Czesław Kryszkiewicz oraz członek TKB, pan Wiesław Ceglarek, również złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, a następnie wręczyli listy gratulacyjne uczniom, którzy szczególnie aktywnie przyczynili się do organizacji obchodów 110 – lecia Szkolnictwa Rolniczego oraz zjazdu absolwentów, które odbyły się w czerwcu 2017r. w naszej szkole.

Ilona Pazoła-Szymańska