POKAZ MODY LAT 70. XX – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

POKAZ MODY LAT 70. XX

Dnia 28.02. odbył się w naszej szkole pokaz mody lat 70. Zespoły klasowe przypomniały publiczności, jakie trendy obowiązywały w makijażu i fryzurach oraz zaprezentowały modę damską i męską z tamtego okresu. Młodzież postawiła na klasykę – spodnie dzwony, koszule, rozkloszowane sukienki i biżuterię. Wszystkiego dopełniał precyzyjny makijaż i fryzury. Pokaz umiliła muzyka z lat 70., jak i prezentacja fryzur z dawnych lat przygotowana przez profesjonalne fryzjerki z salonu „Look” w Bojanowie.

W wyniku głosowania jury w kategorii najlepsza fryzura wygrała klasa 1A, a w pozostałych tj. najlepszy makijaż oraz moda damska i męska bezkonkurencyjna okazała się klasa 1TWR. 

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i mamy nadzieję, że kolejny pokaz (ale już o innej tematyce), również będzie okazją do dobrej zabawy.