PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

PRZYGOTOWANIA DO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie nowego roku nauki już niebawem, a my informujemy radośnie, że z naszą szkołą podjął współpracę lek. wet. Paweł Wittek. Pan Paweł jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunku weterynaria i mimo młodego wieku ma bardzo bogate zawodowe CV. Oprócz macierzystej uczelni, szlify zawodowe zdobywał na Uniwersytecie weterynaryjnym w Hanowerze i Wiedniu. Odbywał praktyki między innymi w Lipsku i Langkawi w Malezji. Był wolontariuszem we wrocławskim ZOO. Obecnie leczy duże przeżuwacze, ale tak naprawdę ma prawdziwego „fioła” na punkcie gadów (zwłaszcza węży) i pająków. Posiada ogromne doświadczenie medyczne i hodowlane w tym obszarze, lecząc oraz rozmnażając trudne i rzadkie gatunki. Lek. wet. Paweł Wittek będzie co jakiś czas przyjeżdżał i uczył właściwej opieki nad gadami. Pokaże jak fachowo je leczyć, wykonywać podstawowe zabiegi. Opowie o tych niebezpiecznych i zupełnie nieszkodliwych. Pierwsze spotkanie z panem Pawłem w październiku!