PRZYSZLI TECHNICY WRÓCILI Z PRAKTYK – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

PRZYSZLI TECHNICY WRÓCILI Z PRAKTYK

Uczniowie klasy drugiej technikum informatycznego i weterynarii właśnie wrócili po miesięcznej praktyce zawodowej u pracodawców. W ramach nauczanego zawodu przygotowują się do pierwszego egzaminu zawodowego w następujących kwalifikacjach:

-EE.08 Montaż i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci,

-RL.10 Prowadzenie chowu i inseminacji zwierząt.

W skład tych przygotowań wchodzi właśnie praktyka zawodowa, której celem jest pogłębienie zdobytej wiedzy i umiejętności w rzeczywistych warunkach pracy. W tym roku uczniowie mogli nabyć kompetencji praktycznych między innymi w prywatnych gabinetach weterynaryjnych, stadninie koni IVNO oddział Golejewko, 7 Technology czy C&C. Serdecznie dziękujemy pracodawcom!