Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek 3 września 2018 roku o godzinie 9:30 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie. Mury szkolne wypełniły się po wakacyjnej przerwie licznie przybyłą młodzieżą. Pani dyrektor mgr Aneta Przybylska przywitała zebranych, w tym uczniów aż trzech oddziałów klas pierwszych. Następnie wręczyła stypendium dyrektora szkoły uczennicy klasy drugiej Szkoły Branżowej I Stopnia- Natalii Stachowiak. Nie zabrakło wspomnień dotyczących tragicznych wydarzeń wybuchu drugiej wojny światowe. Po zakończeniu akademii uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie bogaty w sukcesy i pozytywne wrażenia.