SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli wychowania fizycznego w piękny, słoneczny poniedziałek na sportowo uczciliśmy Dzień Dziecka. Dzięki uprzejmości GCKSTiR w Bojanowie mogliśmy skorzystać ze stadionu miejskiego, a Rada Rodziców wraz z Samorządem zakupili dla uczestników napoje oraz drożdżówki. Rywalizacje odbywały się w następujących konkurencjach:


-sztafeta 4x 80m,
-rzuty karne,
-test na spostrzegawczość,
-przeciąganie liny,
-rzut kaloszem,
-skoki na skakance,
-wyścigi rzędów (przelewanie wody, slalom w worku i z książką na głowie).
Walka między poszczególnymi uczestnikami była bardzo zacięta. Puchar wręczono uczniom klasy IIIb Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy okazali się najlepszymi sportowcami w naszej szkole. Na drugim miejscu uplasowała się młodzież II klasy Technikum Informatyczno-Weterynaryjnego, natomiast trzecie miejsce zajęli uczniowie II klasy Szkoły Branżowej I stopnia. Wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy wyników!