Sukces koła plastycznego – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Sukces koła plastycznego

W niedzielę, 2 grudnia zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Gminna kartka bożonarodzeniowa” zorganizowanego przez gminę Bojanowo i Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Reakcji w Bojanowie. Udział w nim wzięli także uczniowie koła plastycznego działającego w Zespole Szkół Przyrodniczo–Technicznych CKU w Bojanowie. Pod kierunkiem Pani Beaty Klupś – prowadzącej zajęcia – młodzież wykonała przepiękne kartki, które wysłała na konkurs.

Z największą przyjemnością informujemy, że prace naszych uczniów zrobiły wielką furorę i uplasowały się na samym podium:

  • I miejsce zajęła kartka Miłosza Frankowiaka (ucznia klasy I Technikum Weterynarii),
  • II miejsce zajęła kartka Klaudii Kapały (uczennicy klasy I Technikum Weterynarii).

Natomiast uczennice I klasy Technikum Weterynarii: Adela Busza, Kinga Jakubowska i Daria Szwarc otrzymały dyplomy i nagrody za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Beata Klupś