Sztafetowe biegi przełajowe w Rawiczu – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Sztafetowe biegi przełajowe w Rawiczu

W dniu wczorajszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych w Rawiczu. Łącznie sztafeta składała się z dziesięciu zawodników, w której każdy z nich miał do przebiegnięcia 1000m. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Ostrowski, Szymon Zaborowski, Damian Binkowski, Eryk Wojtera, Patryk Baryga, Paweł Wyborski, Paweł Jankowiak, Miłosz Szymkowiak, Piotr Pietrzak oraz Patryk Jankowski. Opiekunem grupy był pan Damian Bartkowiak.

Nasi chłopacy, mimo krótkiego okresu przygotowań, pokazali, że drzemie w nich ogromny potencjał i dali z siebie maksimum aktualnych możliwości, co przełożyło się ostatecznie na II miejsce w powiecie.

Gratulujemy zwycięzcom – ZSZ w Rawiczu i dziękujemy pozostałym za sportową rywalizację.