Turniej gier planszowych – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Turniej gier planszowych

Dnia 20 marca w naszej szkole miał miejsce „Pierwszy wiosenny turniej gier planszowych o puchar Dyrektora ZSPT CKU w Bojanowie”. W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Rozgrywki stały się doskonałą okazją do popularyzowania gier planszowych wśród młodzieży, promowania rozrywki umysłowej, treningu kreatywnego myślenia i wyobraźni oraz integracji społeczności szkolnej. Podczas rozgrywek można było zaobserwować zarówno skupienie i koncentrację uczestników, oraz radość po wygranym pojedynku.Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców :
I miejsce zajął: Krzysztof Sobocki (uczeń klasy IV TM),
II miejsce zajął: Paweł Jankowiak (uczeń klasy II Za),
III miejsce zajął: Przemysław Michalewicz (uczeń klasy IV TM),
IV miejsce zajęła: Daria Szwarc (uczennica klasy I TW).
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Beata Klupś
Anna Cwojdzińska