TURNIEJ STRZELECKI – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

TURNIEJ STRZELECKI

W dniu 31.05.2019 roku uczniowie klasy ITR oraz IBa i IBb uczestniczyli w Otwartych Młodzieżowych Mistrzostwach Szkół Powiatu Rawickiego zorganizowanych przez „Rawicki Klub Sportowy BOCK”. Zawody odbywały się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawiczu w dwóch kategoriach: strzelanie z karabinka pneumatycznego i strzelanie z karabinka dowolnego. Każdy uczestnik z pozycji siedzącej i leżącej oddawał po 5 strzałów punktowanych w każdej kategorii.

Wśród uczniów naszej szkoły najlepsze wyniki osiągnęli:

  • w kategorii karabin pneumatyczny – 14 miejsce zajął Mariusz Orlicki,

  • w kategorii karabin dowolny – 5 miejsce zajął Mateusz Jarożek.

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy mile spędzili czas przy ognisku.