Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek 23 czerwca 2017 o godzinie 9.00 społeczność Zespołu Szkół Przyrodniczo – Technicznych w Bojanowie wraz z zaproszonymi gośćmi: Panią Naczelnik Oświaty Marią Wojtkowiak i Przewodniczącą Rady Rodziców Jolantą Dzikowską pożegnała rok szkolny 2016/2017.

 

Podczas uroczystości Pani Dyrektor Aneta Przybylska wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa i nagrody wyróżniającym się uczniom. Mury szkoły na zawsze opuścili uczniowie III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którą pożegnała Pani Dyrektor wraz z wychowawczynią, panią Izabelą Rychlik. Wicedyrektor Krzysztof Rogala pożegnał i wręczył świadectwa ukończenia szkoły słuchaczom IV semestru Policealnej Szkoły dla Dorosłych w zawodzie technik rachunkowości.

Na zakończenie nie zabrakło podziękowań dla rodziców i nauczycieli oraz życzeń udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!