ZAJĘCIA NA UNIWERSYTECIE – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

ZAJĘCIA NA UNIWERSYTECIE

28 lutego uczniowie klas maturalnych: 4 TI i 4 TM uczestniczyli w zajęciach na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Tym razem wysłuchali wykładu dr. Jacka Raubo pt. „Czy mamy się czego obawiać? Terroryzm, Rosja, kryzys migracyjny a bezpieczeństwo Polski”. Wykładowca w bardzo ciekawy sposób odniósł się do wydarzeń, o których słyszymy na co dzień w mediach.
Nie była to jedyna atrakcja tego dnia. Maturzyści odwiedzili również Termy Maltańskie i spędzili aktywnie czas na terenie kompleksu basenowo-rekreacyjnego. Jeden z naszych uczniów pobił nawet rekord przejazdu na turbo zjeżdżalni.
Wycieczkę uwieńczyły zakupy w poznańskiej galerii.
Bardzo miło upłynął nam ten ostatni lutowy dzień i mamy nadzieję jeszcze to powtórzyć.

Anna Cwojdzińska