LOGO
 

JUBILEUSZ 110 LAT SZKOLNICTWA ROLNICZEGO W BOJANOWIE

Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać

Jean Paul Friedrich Richter

ZAPROSZENIE

Dyrekcja Zespołu Szkół Przyrodniczo – Technicznych oraz Komitet Organizacyjny mają zaszczyt zaprosić absolwentów wszystkich typów szkół z lat 1907 – 2017 na obchody Jubileuszu 110 LAT SZKOLNICTWA ROLNICZEGO W BOJANOWIE, które odbędą się 24 czerwca 2017 roku w Alma Mater Bojanoviensis. Uroczystość połączona jest ze Zjazdem Absolwentów, który jest wieloletnią tradycją i wielkim świętem naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy

KOLEŻANKI I KOLEDZY

Pięć lat szybko minęło, pora spotkać się po raz kolejny! Tak, tak, trudno uwierzyć, ale czas szybko płynie. Nadszedł moment, żeby ożyły wspomnienia, żeby spotkać się i miło spędzić czas na rozmowach i zabawie, a jednocześnie godnie uczcić tak zacny Jubileusz, jakim jest 110 lat Szkolnictwa Rolniczego w Bojanowie.

Wasza obecność jest nieodzowna, to Wy, będąc uczniami szkoły, tworzyliście jej atmosferę i historię, a teraz będąc absolwentami, stworzycie niezapomniany klimat i urok uroczystości jej poświęconej. Wierzymy, że nas nie zawiedziecie i tak, jak pięć lat temu licznie przybędziecie, żeby chociaż na chwilę powrócić do lat „sielskich, anielskich”, do czasów młodości „górnej i durnej”, jak mówił nasz wieszcz narodowy, Adam Mickiewicz.

Będzie nam bardzo miło zobaczyć każdego z Was, z każdym porozmawiać, powspominać szkolne chwile, ale przede wszystkim pamiętajcie, że będą tu na Was czekać nie tylko nauczyciele, ale przede wszystkim Wasze Koleżanki i Koledzy. Nie możecie ich zawieść i nie przyjechać. Zapewniamy, że miło i przyjemnie spędzimy ten czas, uroczystość będzie miała charakter zamknięty, a nad naszym bezpieczeństwem będzie czuwała firma ochroniarska.

Prosimy Was bardzo gorąco o powiadomienie przyjaciół o zbliżającym się Zjeździe, ponieważ nie zawsze posiadamy aktualne dane osobowe i adresy. Pamiętajcie! Czekamy na Was!

Dyrekcja ZSPT w Bojanowie
Komitet Organizacyjny Obchodów


Patronatem honorowym zjazd objęli:


ZGŁOSZENIE UDZIAŁU ONLINE

W UROCZYSTOŚCIACH JUBILEUSZOWYCH 110 LAT SZKOLNICTWA ROLNICZEGO W BOJANOWIE

(nie dotyczy gości)


Dla dorosłychDla młodzieży