AKCJA WOLONTARIUSZY BEZ KONTYNUACJI – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

AKCJA WOLONTARIUSZY BEZ KONTYNUACJI

Na marzec i kwiecień we współpracy z Leszczyńskim Bankiem Żywności zaplanowana została weekendowa akcja zbiórki żywności dla osób samotnych i starszych. Akcja prowadzona była w sklepie Biedronka w Gołaszynie i miała trwać przez pięć weekendów. Zebrane produkty oraz darowizny miały być prezentami do koszyczków Wielkanocnych dla seniorów. Niestety udało się zrealizować plan połowicznie, pandemia koronawirusa pokrzyżowała nasze plany, a nadzieja na kontynuację upadła wraz z przedłużeniem obowiązujących zakazów.

Dlatego chciałabym bardzo podziękować uczennicom i uczniom, którzy osobiście wzięli udział w zbiórce oraz tym, którzy tak licznie zgłosili swoją chęć udziału w tak szczytnym celu. Wykazaliście się wrażliwym i dobrym sercem. Dziękuję.

Ilona Pazoła-Szymańska