DZIEŃ SPORTU I ZDROWIA – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

DZIEŃ SPORTU I ZDROWIA

Dnia 2 czerwca na stadionie sportowym w Bojanowie odbył się szkolny dzień sportu i zdrowia. Pierwsza część składała się z konkurencji lekkoatletycznych takich jak: skok w dal, pchnięcie kulą, bieg na 100m i sztafeta.
W drugiej części zmagań sportowych reprezentacje klas rywalizowały w turnieju piłki nożnej. Podczas całego dnia sportu prowadzona była klasyfikacja punktowa na najbardziej wysportowaną klasę w szkole.
Najlepsza pod tym względem okazała się II TIR wyprzedzając III TW oraz I TW.
Został rozegrany również konkurs na najsmaczniejszy koktajl, który wygrała klasa III TW wyprzedzając ITW oraz ITWR.
Dziękujemy uczniom za wykazanie się odwagą i przyjście do szkoły w swoich piżamach oraz klasie IV TIWsp za przygotowanie plakatów dotyczących bohaterów literackich.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i reprezentowanie swoich klas. Dziękujemy również Radzie Rodziców za przekazane środki finansowe na potrzeby imprezy oraz Gminnemu Centrum Kultury i Sportu w Bojanowie.
Organizatorzy:
Ilona Pazoła
Damian Bartkowiak
Kamil Pawlicki
Inez Michta
Iwona Janowicz