Edukacja, promocja, praca – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Edukacja, promocja, praca

Edukacja, promocja, praca czyli nasadzenia roślin w parku…
W Osieku w ubiegłą środę tj. 13 października br. na terenie niedawno otwartej wiaty turystycznej uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Bojanowie wykonali nasadzenia kompensacyjne drzew i roślin cebulowych. Drzewa, a wśród nich lipy, jesiony przekazał Powiat Rawicki. Pokaźną ilość cebul roślin wiosennych dostarczyło Przedsiębiorstwo Handlowo-Nasienne W. Legutko. Na miejscu uczniów wraz z opiekunami powitał Pan Wicestarosta Rawicki Jakub Moryson.
Młodzież w ciągu kilku godzin posadziła wspomniane rośliny, które z pewnością wiosną wzbogacą walory estetyczne tego miejsca. W trakcie pobytu w Osieku znalazła się też wolna chwila na zapoznanie się z tematyką i treściami zawartymi na tablicach edukacyjnych ufundowanych przez Samorząd.