‘‘Gminna Kartka Bożonarodzeniowa’’ – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

‘‘Gminna Kartka Bożonarodzeniowa’’

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie plastycznym ‘‘Gminna Kartka Bożonarodzeniowa’’, której organizatorem jest Gmina Bojanowo i Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie brały udział prace plastyczne uczniów z naszej szkoły.
W kategorii ,,szkoły ponadpodstawowe i starsi”, miejsce II zdobyła kartka Eweliny Kusz, uczennicy klasy pierwszej technikum weterynarii, a wyróżnienie za największą liczbę polubień zdobyła kartka Katarzyny Kazimierczak, uczennicy klasy drugiej technikum weterynarii. Celem konkursu jest promowanie miasta i gminy Bojanowo, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności plastycznych i wzmacnianie wrażliwości artystycznej. Za rok Naszych kartek też nie zabraknie.
Wszystkim serdeczne gratulujemy.
B.K.