Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

9 maja przypada święto Unii Europejskiej. Z tej okazji zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie na temat tej organizacji ponadpaństwowej. Na uczestników, którzy dołączą do zajęć czeka quiz, który można rozwiązać w dniu 19 maja do godziny 23.59. Organizatorem konkursu jest nauczyciel WOS-u, p. Katarzyna Zmysłowska. Celem Konkursu jest: zachęcenie nauczycieli i uczniów do czynnego zainteresowania się tematyką Unii Europejskiej, skierowanie uwagi uczniów na zmiany, jakie nastąpiły w ich otoczeniu od czasu akcesji Polski do Unii Europejskiej, utrwalenie wiedzy o krajach Unii Europejskiej, poznawanie sposobów funkcjonowania organów Unii Europejskiej. Zapraszamy!

Do zajęć można zgłaszać się po wejściu w link: Kliknij tutaj