MISTRZOSTWA POWIATOWE – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

MISTRZOSTWA POWIATOWE

W piątek 18 listopada 2022 r. w Jutrosinie odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. W składzie żeńskiej reprezentacji szkoły znalazły się Katarzyna Olejniczak oraz Zuzanna Żabińska a w męskim Damian Grzybkowski, Kewin Stachowiak oraz Nikodem Kendzia.
Dziewczęta trafiły do grupy z liceum w Rawiczu. Rozegrały z nimi mecz oraz rewanż. Wyniki spotkań :
– vs Lo Rawicz 0:3
– vs Lo Rawicz 1:3
Chłopacy natomiast trafili do grupy z Jutrosinem oraz Miejską Górką. Wynik spotkań:
– vs Jutrosin 0:3
– vs Miejska Górka 3:0
Dziewczęta mimo dwóch porażek w grupie trafiły do półfinału, w którym zmierzyły się z gospodarzem zawodów. Mecz zakończył się zwycięstwem dziewcząt z Jutrosina 3:0.
Chłopacy zajmując 2 miejsce w grupie, także awansowali do półfinału, w którym zmierzyli się z liceum z Rawicza. Mecz zakończył się zwycięstwem Rawiczan 3:0.
W meczu o 3 miejsce dziewczyny rywalizowały po raz kolejny z liceum w Rawiczu. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla przeciwniczek, tym samym dziewczyny w całym turnieju zajęły czwarte miejsce. Z kolei panowie w meczu o 3 miejsce zagrali ze szkołą zawodową z Rawicza. Mecz zakończył się zwycięstwem Rawiczan 3:1, tym samym tak jak dziewczyny chłopacy zajęli 4 miejsce w turnieju.
Uczniom naszej szkoły dziękujemy za godne reprezentowanie, zaangażowanie i walkę o każdy punkt.