Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

24.02.2023 r. w sali gimnastycznej ZSPT CKU w Bojanowie odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym, w którym wzięło udział 24 zawodników. Mecze były bardzo wyrównane i każdy dał z siebie 100%.
W początkowej fazie turnieju zostało wylosowanych 12 par z których zwycięscy awansowali do następnej rundy. W rundzie drugiej mieliśmy pojedynki w sześciu parach. Zwycięska szóstka zawodników awansowała do fazy grupowej złożonej z zespołów trzyosobowych. W grupach każdy zagrał z każdym. Zwycięscy zagrali w meczu o pierwsze miejsce a zawodnicy z drugich miejsc w grupie o miejsce trzecie. Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco.
Mistrzem szkoły w roku szkolnym 2022/ 2023 został Kewin Stachowiak, uczeń klasy 4 TI T, wicemistrzem został Eryk Kleiber z klasy 4 TI T, a miejsce trzecie po pojedynku z Filipem Mikołajczakiem z klasy 1 TW R zajął Jakub Pierszchała, z klasy 1 TI.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i walkę o każdy punkt.