„Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa” – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

„Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa”

Zachęcamy uczniów ZSPT CKU w Bojanowie, do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa” organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Głównym celem Strategii Wizja Zero jest zmniejszanie liczby wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych, co wiąże się z poprawą warunków pracy i zdrowia rolników. W tym roku Kasa zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo pracy rolnika, jako jeden z trzech filarów Wizji Zero, obok zdrowia i dobrostanu oraz pierwszą z Siedmiu Złotych Zasad Wizji Zero: „Przejmij inicjatywę – zaangażuj się”.
Wierzymy, że zaangażowanie i pasja młodzieży zainteresowanej związaniem swojej przyszłości z rolnictwem pozwoli podnieść warunki życia i pracy rolnika na nowy, wyższy poziom oraz wykreować lepszy obraz wsi i jej mieszkańców. To właśnie młodzi rolnicy będą decydować o przyszłości i konkurencyjności polskiego i europejskiego rolnictwa.
Prace konkursowe- krótki film pod hasłem „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa” można przesłać do 30 września 2021 r.
Żródło:krus.gov.pl
Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie https://www.krus.gov.pl/…/konkursy-i…/moja-wizja-zero/
Zapraszamy uczniów ZSPT CKU w Bojanowie do udziału w konkursie.