Pierwsza edycja Turnieju Siatkówki dla WOŚP – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Pierwsza edycja Turnieju Siatkówki dla WOŚP

Dn.26.01.2024 o godz.16:00 w ZSPT CKU w Bojanowie odbyła się pierwsza edycja Turnieju Siatkówki dla WOŚP. Do udziału zgłosiło się 5 drużyn: Pande z Rawicza, LZS Chojno, Team Olaf, Mistrzowie, Belfry .Cieszy fakt ,że szkołę reprezentowały aż 3 drużyny: 2 uczniowskie i 1 złożona z nauczycieli oraz pracowników obsługi i administracji. Walka do samego końca była zacięta, ale najważniejsza w tym była zabawa, wspaniała atmosfera i szczytny cel. Przerwy między meczami umilała muzyka i możliwość zakupu ciasta, z którego dochód bezpośrednio trafił do puszki WOŚP. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Pande, drugie Olaf Team natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Belfrów. Turniej zakończył się po godz. 21, ale mimo późnej pory wszyscy opuszczali salę zadowoleni i uśmiechnięci z mocnym postawieniem spotkania się za rok. Dziękujemy firmie Geo Bud, Bode Rawag za dołożenie cegiełki do 32 finału WOŚP oraz p. Damianowi Bartkowiakowi za sprawiedliwe sędziowanie. „Tu wszystko zagrało ! Ok,! „Siema.

Zobacz więcej!