Spain, Spain, Spain! Ole! – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Spain, Spain, Spain! Ole!

PROJEKT 2019-1-PL01-KA102-062732 – PRAKTYKI ZAGRANICZNE
Grupa naszych uczniów przebywająca na praktykach w Hiszpanii wyjechała na wycieczkę do Barcelony. Uliczkami miasta przemierzyli ok. 14 km podziwiając słynne budowle Gaudiego: park Guell, budynki Casa Batllo, Casa Mila oraz secesyjny kościół Sagrada Familia – budowla niedokończona od 100 lat. Spacerując ulicami Barcelony uczniowie wraz z opiekunem poznali tempo życia hiszpańskiej społeczności.
Uwagę przykuwały szerokie i liczne ścieżki rowerowe. Natomiast gotycka dzielnica odznaczała się wąskimi i krętymi dróżkami, w których labiryncie łatwo było się zagubić. Największą atrakcją po trudach pieszej wycieczki okazała się kąpiel w Morzu Śródziemnym. Wszyscy bardzo zadowoleni wrócili do hostelu, aby nazajutrz rozpocząć kolejny dzień praktyki zawodowej w ramach projektu.