Studniówka klasy V TIW – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Studniówka klasy V TIW

9 lutego 2024 roku w sali bankietowej w Dąbrówce odbyła się studniówka klasy V TIW.
Wyjątkową uroczystość otwierał tradycyjny polonez, w którym tańczący zaprezentowali się wspaniale. Po tańcu maturzyści podziękowali gronu pedagogicznemu oraz zebranym na sali bliskim za pracę, poświęcony czas i wsparcie, na które przez lata mogli liczyć.
Głos zabrała dyrektorka szkoły Pani Lucyna Kotlarczyk-Zioło, która podkreśliła, że przez te 5 lat nauki w ZSPT CKU uczniowie wydorośleli, zmądrzeli, a każdy z nich, w szczególny sposób, zapisał się na kartach jej pamięci. Pani Magdalena Glapińska, wychowawczyni klasy, życzyła swoim wychowankom udanej zabawy oraz samodzielności w dorosłym życiu, i bycia po prostu szczęśliwym.
W imieniu rodziców przemówiła pani Anna Markowska, dziękując dyrekcji i nauczycielom za trud włożony w edukację i kształtowanie charakterów ich dzieci.
Po symbolicznym przecięciu wstęgi i toaście lampką szampana przyszedł czas na dobrą zabawę.