,,Światowy Dzień Rzucania palenia” – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

,,Światowy Dzień Rzucania palenia”

,,Światowy Dzień Rzucania palenia” przypada w trzeci czwartek listopada. Tego dnia zachęcaliśmy osoby palące papierosy do powstrzymania się od palenia. Ponadto, młodzież, pod okiem pedagoga szkolnego i wychowawców, uczestniczyła w warsztacie o tematyce antynikotynowej, przeprowadzonym przez studentkę pedagogiki.
Zorganizowany również został konkurs na plakat zawierający hasła promujące niepalenie. Wszystkie prace zaprezentowane zostały w kąciku relaksacyjnym przy bibliotece szkolnej. Najlepszą pracę konkursową wykonali uczniowie klasy 3 AB ( gratulacje !). Dwie równorzędne lokaty przyznano plakatom klas 1 AB oraz 1 TW. Trzecia lokata przyznana została uczniom klasy 2 TW.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i zachęcamy do wdrażania w życie haseł zamieszczonych na plakatach i kontynuowania mody na niepalenie.
Pedagog szkolny