Szkoła to ludzie, mury, historia, emocje, nauka, wspomnienia. – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Szkoła to ludzie, mury, historia, emocje, nauka, wspomnienia.

Jak Wam się podoba nasz nowy materiał promocyjny? Pani Wiosna wręcz w matrixowym towarzystwie 😉 Czy szkoła, wiedza zdobyta podczas edukacji umożliwią wyjście z Matrixa, czy może lepiej – Wymiaru Niewiedzy? Z pewnością temu właśnie edukacja służy!
Zdobywanie wiedzy i kompetencji, relacje międzyludzkie, wspólnie spędzony czas – te kluczowe elementy stanowią inwestycję w przyszłość! Technik informatyk? Technik rolnik? Technik weterynarii? A może interesuje Cię nauka w profilu medycznym w liceum ogólnokształcącym? Szukasz szkoły branżowej lub szkoły dla dorosłych? Zapraszamy! 😉
Szkoła to Wy i My, nasza wzajemna przyszłość, wspólne poszukiwanie odpowiedzi na pytania, uczenie się siebie nawzajem!
Film to nie tylko „po prostu reklamówka”, film to również opowieść z pewnym ukrytym przekazem. Bo czy wszak życie z wody nie czerpało swych początków (pierwszy kadr filmu) 😉 ?
Szanowni! Dotychczas podpisaliśmy liczne porozumienia o współpracy, od Uniwersytetu Wrocławskiego, przez ZOO Łączna, John Deere Polska, W. Legutko, po Nadleśnictwo Piaski. Wszystko po to, aby jak najlepiej nauczać naszych uczniów i pokazywać im więcej i więcej możliwości!
Zapraszamy Was do wspólnej przygody, czekamy na Was! 😃
—-
Wielkie podziękowania składam Kamili, Kamili i Krzysiowi z Rady Samorządu Uczniowskiego za udział w nagraniach i dopasowanie się charakteryzacją do roli ❤
Ogromne brawa i ukłony dla Grzegorza Lipca, wielkiego miłośnika filmu, szczególnie montażu, a zarazem reżysera kina offowego (czy jak Grześ woli, kina autorskiego) alias Lipa Jan Grzegorz Lipnicki z można rzec już „legendarnej” zielonogórskiej grupy filmowej Sky Piastowskie za swój czas poświęcony na przyjazd, nagrania i następnie montaż materiału ❤
Również ogrom braw dla Ewa Burda, biolożki (z zamiłowania ornitologia, wielka miłośniczka jerzyków) i technik weterynarii, prowadzącej hodowlę bulterierów Zef Bulls FCI, mniej znanej z tego, co dłubie przy dźwiękach, czego efektem jest chociażby utwór „Falling Eagle” lecący w tle materiału ❤ profil Ewy na soundcloud: https://soundcloud.com/cecztery
A pewien koncept na to wszystko miał niżej podpisany, „biolog ze szkoły”, Sebastian Pilichowski 😉