Uczeń klasy 2 technikum weterynarii laureatem konkursu powiatowego. – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Uczeń klasy 2 technikum weterynarii laureatem konkursu powiatowego.

Z okazji Światowego Dnia AIDS Wielkopolska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu , pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Kuratorium Oświaty oraz Wojewody Wielkopolskiego , przeprowadziła konkurs, którego zadaniem było wykonanie infografiki pod hasłem ,,Nie daj szans AIDS”. Jego celem było propagowanie wiedzy o HIV i zakażeniach przenoszonych drogą płciową.
W etapie szkolnym 1 miejsce zajął Bartosz Biel, którego praca zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu, 2 miejsce zajęła Karolina Walkowiak.
Miło nam poinformować, że praca Bartosza została najwyżej oceniona w etapie powiatowym. Uczeń zajął pierwsze miejsce i tym samym brał udział w wojewódzkiej edycji konkursu. Dodatkowo został on zaproszony, wraz z opiekunem p. Iloną Pazoła-Szymańską, do udziału w konferencji on-line poświęconej tematyce AIDS oraz bezpłatnym i anonimowym badaniom wykrywającym zakażenie.
Serdecznie gratulujemy !!!