Uroczyste zakończenie szkoły klas 4TW i 4TR – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Uroczyste zakończenie szkoły klas 4TW i 4TR

W piątek 29 kwietnia 2022 roku świętowaliśmy uroczyste zakończenie szkoły klas 4TW i 4TR.
Była to okazja do podsumowania pracy uczniów w ciągu czterech lat nauki w ZSPT CKU w Bojanowie, czas refleksji i zadumy.
W imieniu wszystkich uczniów klasy trzecie podziękowały czwartoklasistom za wspólne lata spędzone razem w murach naszej szkoły, a ksiądz Paweł Czwojdrak zaśpiewał piosenkę „Powtarzaj to” zespołu IRA, występ otrzymał wiele oklasków.
Pani wicedyrektor Lucyna Kotlarczyk-Zioło, która jest jednocześnie wychowawczynią klasy życzyła uczniom w imieniu dyrekcji i grona pedagogicznego wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu a następnie wręczyła uczniom świadectwa, w tle słychać było piosenkę „Pokolenia” zespołu Lady Pank.
Był to bardzo wzruszający moment. Podczas uroczystości uczciliśmy minutą ciszy pamięć po dyrektorze naszej szkoły w latach 2006-2016 Dariuszu Sikorze. W tym szczególnym wydarzeniu uczestniczyli goście, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły i administracji i uczniowie naszej szkoły.
Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Maciej Jagodziński wiceprzewodniczący Rady Powiatu Rawickiego, pan Wiesław Ceglarek członek zarządu Powiatu Rawickiego, pan Czesław Kryszkiewicz prezes Towarzystwa Koleżeńskiego Bojanowiaków, pan Zbigniew Haupt dyrektor naszej szkoły w latach 1981-1985, wojewoda leszczyński w latach 94-97 i starosta powiatu leszczyńskiego oraz rodzice klas czwartych.