Uroczystość w Gnieźnie – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Uroczystość w Gnieźnie

Uczniowie i nauczyciele ZSPT CKU w Bojanowie mieli zaszczyt uczestniczyć 20 czerwca na Placu Św. Wojciecha w Gnieźnie w uroczystości z okazji Jubileuszu 125-lecia Izb Rolniczych na ziemiach polskich oraz 25-lecia Wielkopolskiej Izby Rolniczej.
Obchody zainaugurowała msza św. w intencji wielkopolskich rolników, odprawiona przez Abp Wojciecha Polaka metropolitę gnieźnieńskiego, Prymasa Polski, który również wygłosił okolicznościową homilię.
Nasi uczniowie dumnie reprezentowali szkołę w katedrze oraz na stoisku informacyjnym i promowali kierunki kształcenia w ZSPT CKU w Bojanowie. Otrzymaliśmy również oficjalne podziękowanie za udział w wystawie „Aktywna Wielkopolska Wieś”.
Kliknij zdjęcie i obejrzyj galerię!