Wycieczka zawodowa – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Wycieczka zawodowa

Dn. 7 czerwca br. uczniowie ZSPT-CKU uczestniczyli w wycieczce zawodowej na Targi Rolnicze Opolagra. Podczas zwiedzania wystawy gościli na stoisku partnera szkoły Firmy Agro-Tech Junoszyn Sp. z o.o. Młodzież pomagając przy obsłudze stoiska, poznała zasady strategii marketingowej firmy.
Agro-Tech oferuje techniczną obsługę rolnictwa opartą na wieloletnim doświadczeniu. Priorytetem firmy jest fachowość, elastyczność i solidność. Zajmuje się sprzedażą wozów paszowych, wycinaków do kiszonek, ścielarek do słomy, mieszalników do biogazowni, maszyn samojezdnych i wielu innych urządzeń niezbędnych do wyposażenia gospodarstwa lub firmy działającej w branży rolniczej i nie tylko. Podczas pobytu na stoisku firmy uczniowie uczestniczyli w szkoleniu na temat prezentowanych przez firmę produktów.
Na targach Opolagra uczniowie zobaczyli również najnowsze rozwiązania techniki rolniczej innych firm, podziwiali wystawę zwierząt hodowlanych, nowoczesne technologie żywienia zwierząt, zapoznali się ze sposobami intensywnego i ekologicznego nawożenia roślin i ich ochrony, uczestniczyli w pokazach polowych.
Bardzo dziękujemy Panu Rolandowi Szymczakowi właścicielowi Firmy Agro-Tech Junoszyn za wielkie serce dla naszych uczniów. Zdobyta wiedza i doświadczenie na pewno zaprocentuje w ich przyszłej pracy.