Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Po długiej przerwie wróciliśmy do budynku A. I choć po termomodernizacji zabytkowych murów musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż potrzeba czasu na prace wykończeniowe związane z odmalowaniem ścian, to czuć już powiew zmian. Uczniowie o najwyższych średnich wynikach w nauce otrzymali świadectwa podczas obchodów w auli szkolnej, nauczyciele rozdali nagrody, wyróżnienia, podziękowania i upominki uczniom angażującym się w szereg konkursów i akcji, ale pożegnaliśmy też absolwentów klasy trzeciej Branżowej Szkoły I stopnia.

Wakacje czas zacząć!

Życzymy wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Odpoczywajmy, zwiedzajmy, poznawajmy, bawmy się i wracajmy pełni energii!

Zobacz zdjęcia z zakończenia roku szkolnego, kliknij zdjęcie a następnie link do materiału.

link do materiału