Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Rok szkolny 2023/2024 właśnie przeszedł do historii. Dla uczniów klas trzecich Branżowej Szkoły I stopnia zabrzmiał ostatni dzwonek i w ten sposób stali się częścią zaszczytnego grona absolwentów ZSPT CKU w Bojanowie.
Brawom nie było końca, gdy wyróżnieni uczniowie poszczególnych klas odbierali z rąk Pani dyrektor Lucyny Kotlarczyk-Zioło świadectwa za wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły.
Zasłużone nagrody i dyplomy trafiły także do zwycięzców konkursu zorganizowanego przez Towarzystwo Koleżeńskie Bojanowiaków pn. ,,Wiedza o historii TKB”. Językowcy również mieli swoje ”5 minut”, za udział i osiągnięcie wyników powyżej średniej europejskiej w międzynarodowym konkursie języka angielskiego „The Big Challenge” otrzymali dyplomy i słodkie upominki.
Młodzież przyjęła gratulacje z okazji zakończenia kolejnego roku nauki, jak i życzenia niezapomnianych i bezpiecznych wakacji od dyrektor placówki Lucyny Kotlarczyk- Zioło oraz zaproszonych gości, m.in. Przewodniczącego Rady Powiatu Macieja Jagodzińskiego, przewodniczącego TKB Czesława Kryszkiewicza, pana Wiesława Ceglarka oraz przewodniczącą Rady Rodziców Annę Markowską.
Pani dyrektor wręczyła oficjalne podziękowanie za pracę panu Sebastianowi Pilichowskiemu, panu Jakubowi Jóźwikowi oraz księdzu Łukaszowi Kozłowskiemu.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 2 A B, odegrane scenki na pewno na długo zapadną w pamięć ich starszym kolegom.