DZIEŃ SPORTU I INTEGRACJI SZKOLNEJ – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

DZIEŃ SPORTU I INTEGRACJI SZKOLNEJ

Święto sportu szkolnego zwane Dniem Sportu zorganizowane jak co roku przez nauczycieli wychowania fizycznego, zostało w tym roku poszerzone o Dzień Integracji.
Rywalizowaliśmy zaciekle (co widać na zamieszczonych zdjęciach) w kilku konkurencjach. Uczniowie mieli okazję wykazać się sprawnością fizyczną i umysłową, a także precyzją. Zgranie uczniów poszczególnych klas pogłębiało się z każdą kolejną konkurencją. Przeciągaliśmy linę, zagraliśmy w Molkky, strzelaliśmy jak Lewandowski na bramkę, zbieraliśmy w pośpiechu piłki oraz rozwiązywaliśmy skomplikowane zadania w trakcie wyścigów rzędów. Śmiechu przy tym i radości było co niemiara.
Dodatkową konkurencją było wykonanie plakatu o tematyce antynikotynowej w nawiązaniu do ,,Dnia bez tytoniu” przypadającego 31 maja.
W klasyfikacji końcowej I miejsce zdobyli uczniowie klasy II TIR, II miejsce przypadło uczniom klasy III Ba, na III miejscu uplasowali się uczniowie klasy III Bb.
Cieszy nas, że potrafiliście tak dobrze bawić się, a cel reintegracji społeczności szkolnej został osiągnięty.