„Pejzaż z cytatem” – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

„Pejzaż z cytatem”

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie artystycznym „Pejzaż z cytatem”. Wyraź swoją kreatywność, malując obraz zainspirowany wybranym cytatem. Pozwól słowom stać się źródłem Twojej sztuki. Zaskocz nas swoim spojrzeniem na wybrany cytat i podziel się swoją interpretacją. Prace powinny być wykonane na brystolu w formacie 100×70 cm. Termin dostarczania prac to 31 marca 2024. Gotowe prace (podpisane na odwrocie) należy dostarczyć do sekretariatu. Przygotowując pracę konkursową proponujemy zainspirować się którymś z poniższych cytatów:
1. Cuando el rio suena, agua lleva kiedy rzeka szumi, niesie wodę.
2. Keine Rose ohne Dornen – nie ma roży bez kolców.
3. Faith moves mountains, love transforms hearts – wiara przenosi góry, miłość zmienia serca.
4. Ge hua ru ge yan – kwiaty wyglądają rożnie w różnych oczach.
5. Chi semina vento, raccoglie tempesta – kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
6. Nie widzi się lasu przez te wszystkie drzewa – powiedzenie man ser inte skogen för alla träd.
7. La nuit porte conseil – noc przynosi rady.
Bogusław Kosel