Powiatowe mistrzostwa szkół ponadpodstawowych – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Powiatowe mistrzostwa szkół ponadpodstawowych

Dnia 9 kwietnia na stadionie im. Brunona Wawrzyniaka odbyły się zorganizowane przez naszą szkołę powiatowe mistrzostwa szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej chłopaków. W turnieju wzięły udział ZSZ Rawicz, LO Rawicz, ZS Jutrosin, ZS Miejska Górka oraz ZSPT Bojanowo. Najlepsi okazali się uczniowie z LO w Rawiczu, którzy będą reprezentowali nasz powiat na szczeblu rejonowym. Miejsce drugie zajęła szkoła z Miejskiej Górki, na miejscu trzecim uplasowali się uczniowie z ZSZ w Rawiczu. Miejsce czwarte zajęli uczniowie z Jutrosina a piąte miejsce przypadło uczniom naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za grę fair play a naszym reprezentantom za zaangażowanie i dawanie z siebie 100% w każdym meczu. Dziękujemy centrum kultury i rekreacji w Bojanowie za użyczenie kompleksu sportowego na potrzebę dzisiejszych zawodów.