Powstanie Wielkopolskie – konkursy – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Powstanie Wielkopolskie – konkursy

Pod koniec stycznia odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim na  ziemi rawickiej. Uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na ten temat szczególnie w odniesieniu do miejscowości w których mieszkają, uczą się, mają rodziny. Konkurs odbył się on-line, wszystko zadziałało i możemy ogłosić wyniki:
Laureaci:
1. Karolina Walkowiak 2 BB
2. Daria Denes 3 TW
3. Bartosz Biel 1 TW
4. Jakub Brodziak 1 TW
5. Adam Turbański 1 TI
6. Dawid Wojciechowski 1 AB
7. Kamila Miekisz 2 TW
Wraz z konkursem wiedzy ogłoszony został konkurs fotograficzny, którego zadaniem było wykonanie i przesłanie do organizatorów fotografii miejsc związanych z Powstaniem. Nasi uczniowie odwiedzili wiele miejsc poświęconych Powstańcom i Powstaniu oraz wykonali zdjęcia, które zamieszczamy. Podajemy także zwycięzców tego konkursu:
1. Kamila Miekisz kl.2 TW
Bartosz Biel kl. 1 TW
2. Karolina Walkowiak kl. 2BB
3. Kamila Samol kl. 1 TI

W konkursie wzięli również udział: Anna Samol, Błażej Głowacz, Dawid Wojciechowski, Adam Turbański, Kamil Szwarc.

Wszystkim gratulujemy, wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w szkole, przekażemy też relacje z tego.