Spotkanie z przedstawicielem firmy John Deere – Zespół Szkół Przyrodniczo – Technicznych

Spotkanie z przedstawicielem firmy John Deere

Spotkanie z przedstawicielem firmy John Deere

Dzięki podpisanemu porozumieniu z John Deere Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne, nasza szkoła miała możliwość uczestniczenia w wideokonferencji z Panem Mateuszem Janickim (Territory Manager).

W spotkaniu udział wzięli uczniowie klasy II i III TECHNIKUM ROLNICZEGO oraz nauczycielki: Beata Klupś i Ewa Bergmann. Pan Mateusz Janicki przedstawił historię marki John Deere, a także omówił zagadnienia wykorzystywania w firmie wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań. Uczniowie mieli też okazję zapoznać się z nowymi technologiami zastosowanymi w kombajnach John Deere .

Kolejne wideokonferencje czekają nas już niebawem.